ویژگی های محصول
کشور سازنده ایران
جنس استیل
کاتالوگ محصول
 • دانلود Doc1.pdf
 • برخی ویژگی ها و مزایای سوپر ایرلیفت ها نسبت به ایرلیفت های معمولی:

  • راندمان بالاتر در انتقال لجن
  •  عملکرد تناوبی و در نتیجه حجم بیشتر انتقال لجن

  در ایرلیفت های معمولی هوا همواره بصورت یکنواخت و پیوسته وارد و از سیستم خارج میگردد ، که در حین خروج از راهگاه اصلی، ذرات و سیالات زیرین را به سمت بالا انتقال می دهد، درحالی که در پمپ سوپر ایرلیفت، هوا بصورت یکنواخت وارد سیستم می شود ولی به صورت متناوب و ناپیوسته با تجمع در انبار ذخیره به ناگاه آزاد شده و با قدرت و سرعت بیشتری به سمت بالا هدایت می گردد.

  پمپ سوپر ایرلیفت از طریق ایجاد قدرت مکش بالاتر و سرعت ليفت بیشتر که ناشی از تجمع و رهاسازی ناگهانی توده عظيم هوا در داخل لوله می باشد، با افزایش دبی و هد پمپاژ، موجب انتقال و پمپاژ سیال و لجن با راندمان بیشتر در واحدهای ته نشینی مواد معلق در تصفیه خانه های آب و فاضلاب می گردد. در این نوع پمپ با توجه به ساختار و عملکرد آن احتمال گرفتگی و انسداد پمپ وجود ندارد . جنس این نوع پمپ ها از استیل می باشد که مقاومت و پایداری بیشتری در برابر مواد خورنده دارند.

  در سوپر ایرلیفت احتمال برگشت لجن و شن و ماسه وجود ندارد. میزان هوای مورد نیاز و مصرف انرژی به ازای حجم پمپاژ کم می باشد و به منظور پمپاژ لجن های بسیار غلیظ ، پساب های خورنده و فاضلاب ها حاوی مواد دانه ای و ساینده استفاده از پمپ های هوایی ( ایرلیفت ) به دلیل گرفتگی کمتر و راهبری ساده تر نسبت به سایر پمپ ها ترجیح داده می شود . زمانی که هوا وارد این دستگاه می شود، ستون آبی را تشکیل می دهد که به سمت بالا حرکت می کند . پمپ ایرلیفت و سوپر ایرلیفت از ساختار بسیار ساده و عملکرد مطمئن برخوردار است و با توجه به اینکه فاقد هرگونه قطعه مکانیکی است، نیاز به تعمیر نداشته و به ندرت دچار گرفتگی با خرابی می شود .

  مزایای ایرلیفت پمپ ها :

  • اقتصادی بودن هزینه ها
  • سهولت در نگهداری، نحوه عملکرد و عدم بهره گیری از اجزای مکانیکی و متحرک
  • ظرفیت پمپاژ مناسب

   

  کشور سازنده ایران
  جنس استیل